Strefa Inwestora

Zadbaj o wyjątkowy styl każdej nieruchomości!

HENDI Design tworzy nie tylko projekty prywatnych mieszkań, ale z chęcią podejmuje współpracę z deweloperami i inwestorami. HENDI Design jest pracownią, która od lat wspiera osoby działające na rynku nieruchomości. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem HENDI Design zrealizowała kilkadziesiąt projektów inwestycyjnych pod wynajem w różnych częściach Polski.

Strefa inwestora - Dla Kogo?

Dla inwestorów indywidualnych pod sprzedaż

HENDI Design proponuje przygotowywanie projektów wnętrz pod flipy.

Dla deweloperów

HENDI Design oferuje przygotowywanie aranżacji mieszkań do portfolio sprzedażowego, przygotowywanie materiałów dotyczących aranżacji mieszkań w danej inwestycji pod promocję, przygotowywanie propozycji układów koncepcyjnych do inwestycji oraz przygotowywanie apartamentów pokazowych.

Dla inwestorów indywidualnych pod wynajem

HENDI Design gwarantuje profesjonalne przygotowywanie projektów wnętrz pod wynajem długo i krótkoterminowy.

Profesjonalne podejście

HENDI Design posiada bezcenne doświadczenie i niezbędną wiedzę, co przyspiesza proces projektowania i eliminuje błędy w planowaniu.

Indywidualność projektu

Stworzymy wyjątkowy projekt, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom dewelopera oraz potencjalnych klientów.

Znajomość trendów i innowacji

HENDI Design posiada wiedzę na temat aktualnych trendów i innowacji w projektowaniu wnętrz, co pozwala na stworzenie projektu zgodnego z najnowszymi standardami.

Zwiększenie wartości nieruchomości

Atrakcyjny i wyjątkowy projekt wnętrz może zwiększyć wartość nieruchomości i przyciągnąć więcej potencjalnych klientów.

Oszczędność czasu i kosztów

Współpraca z HENDI Design pomaga w zaoszczędzeniu czasu i kosztów, ponieważ profesjonaliści są w stanie zoptymalizować proces projektowania i zaopatrzenia w materiały.

Dostęp do najlepszych rozwiązań

Posiadamy dostęp do najlepszych materiałów, mebli i akcesoriów, które mogą być wykorzystane w projekcie, co pozwala na stworzenie unikalnego i dopasowanego projektu.

Zadowolenie klientów

Dobrze zaprojektowane wnętrza mogą zwiększyć zadowolenie klientów z nieruchomości i wpłynąć na ich pozytywne opinie oraz rekomendacje, co przyczyni się do zwiększenia sprzedaży.

Wygoda

współpraca z HENDI Design to idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy nie chcą samodzielnie zajmować się remontami oraz późniejszym zarządzaniem najmem. Zespół HENDI Design oferuje wsparcie również w tym zakresie.

Warszawski Inwestor

Zachęcamy również do odwiedzenia profilu Warszawskiego Inwestora, z którym HENDI Design współpracuje od lat. Na kanale można znaleźć różne realizacje projektów HENDI Design.

Odtwórz wideo

Elewacja z Klasą

Jako Hendi Design pomagamy również w zakresie elewacji dla Twoich "czterech ścian". Poniżej przykładowa wizualizacja projektu elewacji dla domu jednorodzinnego.

ZOBACZ NASZE PRZYKŁADOWE ARANŻACJE