Hej, Z tej strony Paula...

CEO & Owner Hendi Design

,,Najbliższy mojemu sercu jest zdecydowanie styl glamour. Lubię, kiedy jest dużo blasku, kiedy jest bogato, kocham ogromną ilość luster – mój dom opisują właśnie te cechy. Nie zmienia to faktu, że staram się trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o trendy we wszystkich stylach – nie boję się wyzwań, a w HENDI potrafimy się odnaleźć w każdej stylistyce.”

~Paula Stankowiak

Paula Stankowiak

Założycielka marki HENDI Design, serce i głowa całej firmy. Miłośniczka nieruchomości i wnętrz, stoi na czele topowego warszawskiego biura architektonicznego i specjalizuje się w wykonywaniu niepowtarzalnych projektów szytych na miarę każdego klienta. Na swojej ścieżce rozwoju łączy karierę z pasją. Uważa, że kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja z klientem. Inspiracje dostrzega wszędzie – w hotelach, restauracjach, kawiarniach, w naturze czy w infrastrukturze miasta. Jako ulubiony materiał wskazuje drewno, które jest ponadczasowe, trwałe i potrafi nadać przytulności każdemu wnętrzu.

Kocha sztukaterie i lustrzane elementy, które pięknie dopełniają wnętrza. Lubi projektować w stylu soft glam. Podkreśla, jak ważne jest zaprojektowanie spektakularnych wnętrz w zrównoważonym budżecie. Rozumie, że klienci o ograniczonym budżecie również chcą mieszkać pięknie; zadaniem architektów jest właśnie spełnianie takich marzeń.

 

0 +
UKOŃCZONYCH PROJEKTÓW "POD KLUCZ"
0 +
LAT NA RYNKU
0 +
UKOŃCZONYCH PROJEKTÓW
0 +
WYKONANYCH WIZUALIZACJI
Doświadczeni Architekci
Profesjonalne Podejście
Nieszablonowa Kreatywność

W HENDI Design pracują również architekci, którzy swoim talentem i doświadczeniem wspierają Paulę Stankowiak w działaniach i rozwoju firmy. Zespół HENDI Design to osoby zarówno z artystyczną duszą i wyjątkowym poczuciem smaku, jak i inżynierowie, którzy z wielką dokładnością dbają o aspekty techniczne. Dzięki temu projekty HENDI Design łączą w sobie piękno i bezpieczeństwo.

PRACOWNIA HENDI DESIGN

Odtwórz wideo

Zespół Hendi Desing...

… działa zgodnie z zasadą synergii – nad każdym projektem pochyla się więcej niż jeden architekt, co pozwala na burzę mózgów i wypracowanie najciekawszych rozwiązań dla klienta. Wiele różnych spojrzeń na ten sam projekt pozwala wyeliminować wszelkie niedociągnięcia i doprowadzić finalny efekt do perfekcji. Każdy architekt ma swój ulubiony styl więc dzięki temu jesteśmy bardzo elastyczni i spełnimy marzenia o najbardziej awangardowym wnętrzu.

Bazujemy na doświadczeniu

HENDI Design jest na rynku od ponad 7 lat. Pracownia może pochwalić się doświadczeniem w projektowaniu mieszkań i lokali o różnej wielkości. Nasz najmniejszy projekt mieszkania wynosił 14,5 m², a największy to aż 450 m². Żadna powierzchnia nie będzie dla nas zaskoczeniem i dla każdej znajdziemy odpowiedni projekt i pomysł! Dodatkowo, zrealizowane przez nas ponad 100 mieszkań pod klucz, daje nam szeroką wiedzę na temat materiałów, najefektywniejszych rozwiązań oraz najintratniejszych inwestycji mieszkaniowych.

W HENDI Design dbamy o:

W HENDI Design cenimy: