Razem z Tobą od projektu do efektu

W HENDI Design zajmujemy się projektowaniem i realizacją wnętrz. Każdy klient to dla nas nowa, indywidualna współpraca, dlatego elastycznie dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Poniżej przedstawiamy szczegóły współpracy. 

Poznaj nasze usługi:

Współpracując z HENDI Design skorzystasz z atrakcyjnych rabatów na materiały. Pracownia zyskuje zniżki od wieloletnich, zaufanych partnerów. Gwarancja jakości idzie w parze z oszczędzaniem!

ETAP I

Bez-nazwy-3

Zaczynamy od ustalenia terminu realizacji. Dopasowujemy nasz kalendarz tak, by współpraca zaczęła i zakończyła się w dogodnym dla Ciebie czasie. Następnie dopełniamy formalności związane z naszym projektem i przechodzimy do rozmów. W ich trakcie ustalamy główne założenia projektu, takie jak: przewidywany budżet, niezbędne rozwiązania funkcjonalne w projekcie, przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń, wystrój i wszelkie inne kwestie, które są niezbędne do skutecznej i w pełni zadowalającej realizacji projektu.

ETAP II

Następnie tworzymy kilka propozycji rozkładu mieszkania/domu z ukazaniem możliwych funkcji, układu mebli, wyposażenia itp. Gdy mamy już ustalony finalny rzut koncepcyjny (układu wnętrz i wyposażenia), możemy przejść do stworzenia fotorealistycznych wizualizacji poszczególnych pomieszczeń. Rozmawiamy o zastosowanych rozwiązaniach i materiałach. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, więc na bieżąco poprawiamy oraz ulepszamy poszczególne elementy projektu.

Bez-nazwy-2

ETAP III

Bez-nazwy-1

Kolejnym krokiem jest przygotowanie przez nas dokumentacji technicznej, zestawienia materiałowego oraz listy zakupowej – z doświadczenia możemy powiedzieć, że ten etap jest etapem najmniej angażującym klienta. Bierzemy odpowiedzialność za cały proces prac remontowych. W pełni koordynujemy, dobieramy, zamawiamy i organizujemy transport materiałów wykończeniowych. Współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami i ekipami remontowymi, których z całą odpowiedzialnością możemy polecić naszym klientom. Zapewniamy również sprzątanie po zakończeniu prac. Klient ma możliwość wykupienia naszego nadzoru, ale w ramach samego projektu też zawsze służymy pomocą naszym klientom. Proces realizacji jest zazwyczaj dość skomplikowany dla osoby, która nie jest profesjonalistą, dlatego pomagamy w kontaktach z podwykonawcami, co usprawnia proces realizacji. Finałem naszej współpracy jest przekazanie gotowego, w pełni dopracowanego wnętrza. Na tym etapie jedynie odbierasz klucze i jesteś już u siebie!

Przekonaj się jak możemy Ci pomóc