Nasze Realizacje

Szukasz inspiracji? Dobrze trafiłeś!

Warszawa, 46m2

Przedstawiamy projekt dwupokojowego mieszkania utrzymany w ciepłych, przytulnych odcieniach beżu i brązu. Głównym założeniem było uzyskanie klasycznego wnętrza urozmaiconego nowoczesnymi dodatkami i ciekawym oświetleniem. Dodatki w kolorze złota przykuwają uwagę i nadają wnętrzu elegancji. Złota mozaika stała się elementem przykuwającym wzrok i definiującym odbiór łazienki. Drewniana, naturalna deska podłogowa zdecydowanie wpływa na ciepły odbiór wnętrza, na którym szczególnie zależało Klientce.

Seaside Cottage

Realizacja dla:
Wykonaliśmy projekt całej inwestycji tj. zarówno elewacje jak wnętrza. 
Poniższa propozycja to projekt przytulnego, umiarkowanie nowoczesnego domku nad polskim morzem.
Kto chciałby się relaksować w takim wnętrzu?

Salon Spa

Projekt wystroju wnętrza salonu spa dla włosów, który mam przyjemność przedstawić, to awangardowy projekt o nietypowym designie, który wzbudza skojarzenia z nowoczesnymi salonami fryzjerskimi w Los Angeles.
Salon został zaprojektowany z myślą o stworzeniu unikalnej przestrzeni, która zachwyca swoim stylem i elegancją. Właściciel salonu postawił na minimalizm i przestrzeń, co sprawia, że wnętrze wydaje się bardzo przestronne i jasne. Kolorystyka projektu opiera się na jasnych beżach, bieliach i szarościach, które są uzupełnione o kontrastowe dodatki w postaci czarnych elementów.
 

27 m2, Śródmieście, Warszawa

Choć uwielbiamy okazałe przestrzenie – uważamy, że to właśnie takie filigranowe wnętrza, jak to, sąsd, że wnętrze nie musi być pokaźnych rozmiarów, by zachwycać i z każdym kolejnym projektem tego typu lubimy udowadniać naszą rację. Projektując tę 27-metrową kawalerkę zostaliśmy postawieni przed zadaniem, by stworzyć przestrzeń funkcjonalną, lecz nie idącą na estetyczne kompromisy. Inwestorka jest osobą o wysmakowanym guście, kochającą wyrafinowanie i strojne detale – chcieliśmy by nasz projekt w 100% oddawał te cechy. Nasz pomysł na to wnętrze, to połączenie elementów nowatorskich, ponadczasowych oraz takich, które w ostatnim czasie przeżywają swego rodzaju renesans. Sztukaterie, subtelne, podświetlenia, ubóstwiane w ostatnim czasie lamele oraz wyraziste lastryko i niebanalny, pierzasty żyrandol – zestawienie tych elementów pozwoliło nam stworzyć ekspresywną i charakterną przestrzeń, idealnie pasującą do przyszłej lokatorki. W tym projekcie pokusiliśmy się także o aranżację przestrzeni balkonowej, która naszym zdaniem powinna być conajmniej tak kwiecista, jak samo wnętrze. Nie potrzeba przeogromnych przestrzeni, by osiągnąć kolosalny efekt. Zgadzacie się z nami?

70 m2, Lublin

Tym razem przyszło nam pracować nad przestrzenią w nowej, lubelskiej inwestycji. To pięknie doświetlone wnętrze o powierzchni blisko 70 metrów kwadratowych dało nam wspaniałe pole do popisu.
Na życzenie klientów stworzyliśmy wnętrze utrzymane w klimacie nowoczesnej elegancji, bardzo jasne, z idealnie wyważoną ilością szykownych detali. Całość projektu utrzymana jest w niezwykle modnych w ostatnim czasie odcieniach beżu. Ściany w neutralnym kolorze, w towarzystwie drewnianego, luksusowego parkietu stanowią piękną bazę dla ponadczasowego wnętrza. Konsekwentnie stosowane złote detale, umiejętnie rozmieszczone lampy i delikatne podświetlenia nadają wnętrzu elegancji i przytulności oraz dbają o to, by każde kolejne pomieszczenie zdawało się być kolejnym rozdziałem pięknej opowieści.
To wnętrze jest kolejnym przykładem na to, że możliwym jest połączenie szykownego z niezwykle funkcjonalnym. Oprócz zadbania o walory estetyczne, upewniliśmy się również, by w mieszkaniu nie zabrakło przestrzeni do przechowywania – towarzyszy nam ona w każdym pomieszczeniu, od samego wejścia. Udało nam się także wygospodarować miejsce na niezbędny sprzęt AGD, zaplanowaliśmy komfortowe miejsce do pracy, zadbaliśmy o możliwość przenocowania gości, a nawet wzięliśmy pod uwagę potrzeby kociego pupila właścicieli.

Więcej realizacji? Kliknij w przycisk poniżej